Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

Зрада і перемога: в мережі показали фото незвичайного "героя парковки" в Києві

В мережі опублікували цікаве фото із героєм парковки, який вимушено припаркувався на тротуарі.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє Kyiv LIVE в Telegram.

"Зрада і перемога в одному пості. Класно що електромобілів стає все більше. Також з’являюся зарядні станції. Але, стоїть просто на тротуарі, лишивши небагато місця для проходу пішоходів", — йдеться в повідомленні.Автор показав фото зарядної станції для електромобілів, яка розташована просто на тротуарі, а для того, щоб нею скористатись потрібно автомобіль паркувати на пішохідній частині дороги.

Як повідомляв "Апостроф", на парковці "Мост-сіті" в місті Дніпрі розгнівана чимось дівчина розписала автомобіль Porsche нецензурними словами.

Також, в Голосіївському районі столиці місцевим жителям не сподобалося, як водій припаркував свій автомобіль. В помсту вони вимазали машину фекаліями.

Раніше в Києві чергового "героя парковки" жорстоко покарали за те, що його транспортний засіб заважав проїзду сміттєвоза, через що сміттєві баки у дворі житлових будинків були переповнені.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-02-29/zrada-i-peremoga-v-seti-pokazali-foto-neobyichnogo-geroya-parkovki-v-kieve/189662”