Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

У Харкові дитині принесли використану крапельницю. Фотофакт

У першій Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1 медсестра мало не поставила дитині капельцу з використаної системою.

Об этом сообщает Russiangate

Трубка від системи була в чужій крові, написала на своїй сторінці у Facebook харків’янка Олена (щоб подивитися фото, проскрольте новину до кінця).

"Це безкоштовна медицина!" У Харкові дитині принесли використану крапельницю

Жінка розповіла, що її дитині 15 травня зробили операцію через утворення кісти і флюсу після невдалого лікування зубів.

"Дуже дякую лікарям, які провели операцію, зробили все професійно, дитина відійшов від наркозу швидко, без будь-яких наслідків. Дякую персоналу, який проводив процедури, ставив крапельниці, але до 18.05", – зазначила вона.

За словами Олени, 18 травня на зміні була медсестра Олена Бєлова. Вона майже відразу почала вести себе в хамській манері і накричала на її чоловіка, який прийшов у відведений для відвідування час і з дотриманням епідемічних заходів безпеки.

Жінка зазначила, що після суперечки медсестра залишила крапельницю, шприц з ліками і пішла, не надавши лікування дитині, а потім повернулася з іншого крапельницею.

"Через деякий час приходить з іншого крапельницею і ставить її дитині, яка лежала з нами в палаті разом з мамою Євгенією. До речі, дуже дякую Євгенії, яка помітила наступне ... поки ми з’ясовували з медсестрою відносини, Женя відвела мене і сказала: "Лєн, подивися, а чому трубка від системи червона?". Система, яка призначався для нас, висіла якраз напроти очей Жені ... коли я взяла в руки систему, трубочку, моєму обуренню не було меж ... в "новій системі" була чиясь кров. Як це б..дь взагалі можливо?" – обурилася Олена.

"Це безкоштовна медицина!" У Харкові дитині принесли використану крапельницю

Вона додала, що на її зауваження медсестра відреагувала фразою: "А я не знаю що ви тут робили поки я виходила", а потім спішно забрала штатив з крапельницею зі словами: "Що ви хотіли? Це безкоштовна медицина".

За словами Олени, черговий лікар ніяк не відреагував на цю ситуацію, а завідувачка відділення висловила сумнів в тому, де саме зроблено фото використаної крапельниці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Київській області померла онкохвора пацієнтка, у якої також був підтверджений COVID-19. Рідні та друзі звинувачують медиків мало не у вбивстві, оскільки у важкому стані жінку з Київського обласного онкодиспансеру відвезли за 80 кілометрів до лікарні в Кагарлику.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/scho-vi-hotili-tse-bezkoshtovna-meditsina-u-harkovi-ditini-prinesli-vikoristanu-krapelnitsyu-fotofakt.htm”