Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

Навіть прізвища вигадали: в армії спростували фейк РФ із затриманим українським військовим

Затриманий, зокрема, не брав участі у бойових діях, а вказані імена й прізвища вигадані.

Зник військовий — ФСБ опублікувала фейкове відео з затриманим бійцем / facebook.com/www.dshv.mil.gov.ua

Російські пропагандисти та ФСБ РФ зробили постановочне відео про нібито затримання українського військового на адмінкордоні з окупованим Кримом у наркотичному чи алкогольному сп’янінні.

Об этом сообщает Звездный клуб

Про це повідомляє прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

При цьому окупаційні ЗМІ публікують інформацію, що військовий через насильство з боку командирів перейшов на бік росіян, а звагалі був гарним хлопцем і ніколи не вживав спиртного.

Водночас у ЗСУ вказують на низку невідповідностей під час монтажу цього відео.

«Головним убором форми одягу в даному підрозділі визначена панама літня, а не кашкет польовий, який вдягнули військовослужбовцю. Також не враховані час доби та погодні умови під час яких «зник» військовий, а це близько о пів на п’яту ранку», – пояснили у прес-службі командування.

Крім того, затриманий не брав участі у бойових діях, а вказані імена й прізвища вигадані.

«На жаль, у цій ситуації старший солдат Євген Добринський став маріонеткою в інформаційній війні, яка ведеться російським агресором», – констатували у ЗСУ.

Як повідомляв УНІАН, 2 червня Російська Федеральна служба безпеки заявила про затримання українського військовослужбовця поблизу адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в TelegramДжерело статті: “https://www.unian.ua/m/society/znik-viyskoviy-fsb-opublikuvala-feykove-video-z-zatrimanim-biycem-novini-ukrajini-11022323.html”