Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

Автофіксація порушень ПДР: як правильно оскаржити штраф, інструкція

Камери відеофіксації порушень ПДР водієм запрацювали у Києві та області з 1 червня. Камери сканують потік авто, і якщо водій перевищує швидкість, фіксують номер транспортного засобу. Потім водієві висилають постанову про штраф.

Об этом сообщает Редакция news

Loading...

Про те, як правильно оскаржити штраф, йдеться в матеріалі “КП в Україні”.

Як відомо, тільки за перші хвилини роботи камери видеофиксаций порушень ПДР “зловили” 262 порушників. Їм вже найближчим часом прийдуть листи про штрафи.

Популярні новини зараз
 • 3 червня – День ангела Олени: історія свята та прикмети
 • Путін назвав умови використання ядерної зброї Росією
 • Вчені виявили вплив ліків від кашлю на розвиток COVID-19
 • Однак юрист Сергій Закутайло каже, що постанова про штраф можна оскаржити в суді, але тільки протягом 10 днів після одержання копії. Виробництво буде зупинено до розгляду позову.

  “Накладення штрафу в “автоматичному режимі” можна заперечити, посилаючись на порушення 61-й і 62-ї статей Конституції, що має верховенство над усіма іншими законами. Перша стаття свідчить, що відповідальність кожного має індивідуальний характер, друга – поки вина людини не доведена, він перед законом чистий. Презумпція невинуватості, згідно з рішенням Європейського суду, поширюється як на кримінальні злочини, так і на адміністративні порушення”, – пояснює юрист.

  Як повідомлялося раніше, за неповні першу добу роботи камери відеофіксації порушень ПРАВИЛ дорожнього руху було зафіксовано понад 35 тисяч випадків. Антирекорд був встановлений на трасі «Київ – Чоп» — 208 км/год.

  Нагадаємо, 22 травня на трасі Київ — Одеса сталася моторошна ДТП, у якій загинули троє дорослих і шестирічна дитина.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/06/03/avtofiksatsiya-porushen-pdr-yak-pravylno-oskarzhyty-shtraf-instruktsiya/”