Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

Мера Івано-Франківська запросили на День міста у Попасну


Нещодавно міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків отримав лист від мера Попасної Юрія Онищенко зі словами вдячності за теплий прийом та гостинність на День міста.

Про це йдеться на публічній сторінці очільника міста Руслана Марцінківа у Фейсбук.

“Хоч Івано-Франківськ вже відсвяткував своє 356-річчя, гарні спогади та слова вдячності лишились. Особливо приємно було отримати лист з Попасної про теплий прийом та незабутні враження під час Дня міста. Зі свого боку хочу ще раз подякувати організаторам #Carpatian_Space, зокрема Богдану Струтинському. Адже третій рік постіль цей фестиваль незмінно супроводжує день народження Івано-Франківська. Від цього День міста став ще яскравішим, ще масштабнішим!”, – ділиться враженнями Руслан Марцінків.

Також в листі мер Попасної запросив Руслана Марцінківа приїхати до них в гості, аби долучитися до святкування Дня міста, яке там відзначають у вересні.

“Шановний Руслане Романовичу, сподіваємось, що, незважаючи на ситуацію, яка відбувається у нашому регіоні, Ви приймете наше запрошення на святкування Дня міста Попасна у вересні цього року”, – пише в листі Юрій Онищенко.

35227604_1826487804040960_268988553298444288_n

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/mera-ivano-frankivska-zaprosili-na-den-mista-u-popasnu/”