Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

Через рясний снігопад на дороги Львова і області виїхала снігоприбиральна техніка

Через рясний снігопад на дороги Львова і області виїхала снігоприбиральна техніка

2 грудня на Львівщині випав рясний сніг. Попри те, що він ще досить мокрий, дороги потребують вчасного очищення, аби уникнути аварійних ситуацій. Ввечері снігопад посилився, тож снігоприбиральна техніка працює в посиленому режимі.

Об этом сообщает http://curyinthecity.com

За інформацією прес-служби Львівської облдержадміністрації, дорожні служби очищають автомобільні дороги державного значення. Для розчистки та підсипання доріг задіяно 94 одиниці техніки і 74 дорожніх працівників.

Міська рада Львова пообіцяла, що снігоприбиральна техніка прибиратиме у місті цілу ніч. На вулицях міста сьогодні вночі чергуватиме 64 одиниці техніки.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, у кожному районі працює 5−6 піскорозкидувачів. Також керівники комунальних відділів формують перелік техніки, яка чергуватиме вночі. За потреби в нічний період прибирати вулиці виїдуть піскорозкидувачі, підмітальні тракторці, навантажувачі та трактори.

Фото 1 Фото 2 Фото 3 Фото 4 Фото 5
фото ЛОДА та ЛМР

«У нас сьогодні зранку була нарада з керівниками комунальних відділів районів, керівниками ШРП, щоб вони контролювали ситуацію і забезпечили готовність техніки. Зі свого боку начальник управління житлового господарства має забезпечити готовність двірників до прибирання територій від снігових опадів. Завтра зранку буду особисто перевіряти стан на вулицях міста», — повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Водіїв просять бути обачними за кермом і дотримуватися правил дорожнього руху. У випадку сильної негоди та ожеледиці водії можуть перечекати на спецстоянках. Служба автомобільних доріг спільно з Управлінням патрульної поліції у Львівській області визначили 51 стоянку на 1112 вантажних та 2407 легкових автомобілі для відстою при ускладнені погодних умов.

Місця відстою для автотранспорту у час негоди (для збільшення зображеня клікніть на ньому)

Нагадаймо, Держслужба з надзвичайних ситуацій попередила про погіршення погодних умов на більшій частині України, зокрема про сильні снігопади у Західній Україні.


Джерело статті: “https://zaxid.net/cherez_ryasniy_snigopad_na_dorogi_lvova_i_oblasti_viyihala_snigopribiralna_tehnika_n1493971”