Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

З’явилося перше зображення таємничого електрокара Renault

Новинка дебютує на Женевському автосалоні в статус концепт-кара.

На зображенні можна розглянути лише назву шоукара / фото Renault

Компанія Renault розкрила список автомобілів, які будуть виставлені на стенді бренду в рамках Женевського автосалону. У їх числі – таємничий кросовер Morphoz, який поки засвітився на одному тизері. Про шоукар відомо лише те, що він отримав електричну силову установку.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Renault Morphoz повинен дати уявлення про майбутні серійні електромобілі бренду. На зображенні можна розглянути лише назву шоукара, розташовану, очевидно, на кормі.

Крім «Морфоза» французька марка привезе до Женеви новий Twingo ZE і гібрид E-Tech Megane Estate. Пізніше аналогічну установку отримають також Clio і Captur, пише motor.ru.

Підконтрольні Renault бренди Dacia і Alpine також підготували до Женевського автосалону кілька новинок. Dacia покаже якийсь електричний концепт, а Alpine – крос-купе A110 SportsX, натхненна раллійним A110, який здобув перемогу в Монте-Карло в 1973 році.

Женевський автосалон розпочне свою роботу 3 березня 2020 року.Джерело статті: “https://www.unian.ua/economics/transport/10882520-z-yavilosya-pershe-zobrazhennya-tayemnichogo-elektrokara-renault.html”