Помни, никогда не изменяй правде. Изменяй правду.
Станислав Ежи Лец

Папа Римський вперше з початку епідемії звернувся до вірян з вікна Апостольського палацу

Папа Римський вперше з початку епідемії звернувся до вірян з вікна Апостольського палацу
Папа Римський вперше з початку епідемії звернувся до вірян з вікна Апостольського палацу

Папа Римський Франциск привітав людей на площі Святого Петра в неділю, коли він відновив свою практику спілкування там з вірянами вперше відтоді, як в Італії і у Ватикані на початку березня почався карантин для стримання коронавірусу.

Об этом сообщает Russiangate

Про це повідомляє Європейська правда.

“Сьогодні площа відкрита, і ми можемо із задоволенням повернутися на неї”, – сказав понтифік. Замість десятків тисяч людей, які могли б прийти на площу за гарної погоди в допандемічні часи, кілька сотень прийшли туди 31 травня, стоячи далеко один від одного або невеликими сімейними групами.

До 3 червня людям не дозволяється подорожувати між регіонами Італії або приїжджати з-за кордону для туризму, тому люди на площі приїхали з Риму або інших міст в регіоні. Папа Римський згадав тих, хто був заражений вірусом або помер в районі Амазонки, зокрема, “особливо вразливі” корінні народи.

Він молився про те, щоб ніхто в світі не відчував нестачі в медичній допомозі, особливо через економічні пріоритети. “Люди важливіші за економіку”, – сказав він. Відзначивши, що це був перший раз, коли він міг вітати людей на площі протягом декількох тижнів, Папа сказав, що ніхто не виходить з кризи незмінним: “Ти або виходиш кращим, або виходиш гіршим”. З березня Папа звертався до вірян з проповідями у форматі онлайн.Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/384314-papa_rimsjkij_vpershe_z_pochatku_epidemiji_zvernuvsja_do_virjan_z_vikna_apostoljsjkogo_palatsu”